Party: AC/DC project: PuntoJazz palėpė

> >

Party: AC/DC project: PuntoJazz palėpė

„AC/DC Project“ – labiausiai žinomas ir pirmasis AC/DC tribute projektas Lietuvoje, įkurtas pradininko Ąžuolo Stanevičiaus iniciatyva suvienijus profesionaliausius ir žymiausius aukščiausio kalibro Lietuvos roko muzikantus:
Ąžuolas Stanevičius – vokalas „AC/DC project“ įkūrėjas ir lyderis;
Martynas Kuliavas – geriausias instrumentalistas, virtuozas, originalus muzikos kūrėjas ir atlikėjas, prodiuseris, gitaros meistras;
Romas Rainys – vienas žinomiausių gitaristų Lietuvoje, dirbęs su „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai“ ir su kitomis muzikinėmis grupėmis;
Viktoras Hugis Jonušis – 2012 T.Ė.T.Ė apdovanojimuose laimėjęs geriausio metų gitaristo titulą;
Andrius Daugirdas – bosų bosas maestro ex. „Rojaus tūzai“;
Vaidotas Taurinskas – geriausio ritmo meistras „Pelenai“.

Debiutinis „AC/DC Project“ koncertas įvyko 1997-ųjų Naujųjų Metų išvakarėse populiariame geros muzikos klube „Langas“ Vilniuje. Jame grupė gyvai atliko legendinės australų grupės AC/DC žinomiausius hitus. 2003 m. Brodvėjaus muzikiniuose apdovanojimuose laimėta metų Roko grupės nominacija. Grupė dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose, festivaliuose, radijo bei televizijos laidose. Koncertuoja kartu su tokiomis pasaulio žvaigždėmis kaip „Nazareth“, „Sweet“, „Slade“ ir kt.
Nenuilstamai riedantis AC/DC Project traukinys tęsia savo 19 metų muzikavimo kelią. Koncertinėje programoje platus arsenalas Bon Scott eros laikų ir Brian Johnson žinomiausi kūriniai. Populiariausias AC/DC projektas Lietuvoje lieka ištikimas tikram Rock ‘n‘ Rollui ir savo gerbėjams!
---
Duris atidarome 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.00 val.
Bilieto kaina: 6 eur
Staliukų rezervacija: 837200486