Party: Gabrielius Vagelis | palėpė

> >

Party: Gabrielius Vagelis | palėpė

Kai kažko tikrai labai nori ir lauki – galiausiai pasiseka! Taip nutiko ir #palėpei bei jos lankytojams! Jau gruodžio 29 dieną, lyg ilgai laukta šventinė dovana, mūsų scenoje – Gabrielius Vagelis!

Šių metų „Eurovizijos“ atrankoje sublizgėjęs, jos finalą pasiekęs jaunas ir talentingas dainininkas ir dainų autorius Gabrielius Vagelis kviečia į akustinį naujametinį koncertą, kurio metu pristatys savo autorinius kūrinius bei visiems gerai pažįstamus pasaulinius hitus. Vienu perspektyviausių Lietuvoje laikomo dainininko bagaže – širdį virpinantys kūriniai, „YouTube“ kanale perklausyti jau daugiau nei 2 mln. kartų, bei du vaizdo klipai.

Gabrielius Vagelis žavi ne tik išskirtiniu savo balsu, bet ir charizma bei išvaizda. Jaunuolis savo muzikoje nevengia eksperimentuoti, tačiau labiausiai žavisi ir mėgsta atlikti jausmingas balades. Muzikinę karjerą Gabrielius pradėjo dar vaikystėje, muzikos mokykloje, o šiandien jis jau yra dainavęs didžiausiose Lieuvos scenose kartu su tokiais atlikėjais kaip Merūnu Vitulskiu, Monika Linkyte, Rosita Čivilyte, Česlovu Gabaliu bei kitais.

Išskirtinio balso savininkui scenoje talkins perspektyvus pianistas Lukas Gedvilas, tarptautinių konkursų Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje laureatas. Lukas jau du kartus yra pelnęs Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimus už Lietuvos vardo garsinimą.
---
Feel Myself Free: https://youtu.be/m72SNxI_vEA

Per pusę: https://youtu.be/IoYbpq143-Q

Paaukoti tau: https://youtu.be/ZYaEV_t_4EU

Pavakarys: https://youtu.be/cM43AvCP9TQ
---
Duris atidarome 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.00 val.
Bilieto kaina: 7 €; studentams, moksleiviams bei senjorams – 5 €
Staliuku rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)