Party: Poliarizuoti Stiklai palėpė

> >

Party: Poliarizuoti Stiklai palėpė

POLIARIZUOTI STIKLAI - legendos, sugebančios diktuoti ir šiandienines rokenrolo tendencijas.

Grupė POLIARIZUOTI STIKLAI – viena tų nedaugelio, kuri šiandien, kaip ir prieš daugiau nei prieš dvidešimt metų, šokdina jauną ir vyresnį jaunimą.

Po trejų metų pertraukos, tuo dar kartą įsitikinti galėsite jau lapkričio 17 d. #palėpėje. Skaniu humoru, žaismingomis dainomis „Poliarizuoti Stiklai“ papirko dar 1986-aisiais. Nuo tada grupė nuėjo ilgą ir įvairų kūrybinį kelią, kuris ne visuomet buvo rožėmis klotas. Prieš daugiau nei aštuonerius metus su trenksmu į sceną vėl sugrįžę muzikantai neslepia ryžto kiekvieną koncertą nustebinti publiką.

POLIARIZUOTI STIKLAI dovanos seną gerą roką ir džiugią nuotaiką. Pažįstamas Šarūno Mačiulio balsas primins tikrąjį „stiklų“ žodžių spindesį. Rokenrolas su trupučiu kantri muzikos, šmaikščios lyrikos ir net šiek tiek „Brėmenų muzikantų“ dvasios užtikrins linksmybes.

Nebijantys juokauti ir dainuoti gyvai „Poliarizuoti Stiklai“ užkrės gyvenimo optimizmu. O tokias dainas, kaip „Medžiai be lapų“ ar „Stasė“ be abejonės trauks visa salė. Juk kas nežino eilučių: „Sutikau tave galbūt Pakruojy, sutikau galbūt Panevėžy...“.

Tas pats Š.Mačiulio balsas ir šiltu tikrumu paperkančios dainos sukurs širdžiai mielą vienybės jausmą. Tad drąsiau, ruoškitės rokenrolui ir tikrai, lietuviškai muzikai, kuri nepasiduoda laiko tėkmei.
---
Duris atidarome 20.00 val.
Koncerto pradžia: 21.00 val.
Bilieto kaina: 7 eur
Staliuku rezervacija: (837) 200486 (darbo dienomis rezervacijos priimamos po 14 val.)